Najczęściej zadawane pytania

Poniżej znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane nam pytania. Jeśli nie znajdziesz tutaj wystarczających informacji lub odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania skontaktuj się z nami w najwygodniejszy dla Ciebie sposób.

 

Oczywiście. Jeśli masz wizję swojego idealnego wnętrza. Możemy sprawić, że stanie się ona rzeczywistością. Przy pomocy naszych ekspertów stwórz projekt mebla, który w pełni odpowiada Twoim potrzebom i doskonale wkomponowuje się w Twoją przestrzeń. To Ty zadecydujesz o każdym najmniejszym detalu: rozmiarze, kształcie, kolorze, fakturze czy wykończeniu Twojego mebla, a my specjalnie dla Ciebie indywidualnie wykonamy niepowtarzalne, unikatowe dzieło. Na etapie projektowania możesz liczyć na konsultacje z naszymi ekspertami, którzy udzielą Ci profesjonalnych wskazówek, aby realizacja Twojego pomysłu spełniała wszystkie Twoje oczekiwania.

Ty wiesz najlepiej, czego potrzebuje Twój dom - my wiemy, jak to zrealizować.

Zaprojektuj swój wymarzony mebel krok po kroku!

 

Fertich towrzy stoły rozkładane lub z tak zwaną dostawką.

Mamy doświadczenie w tego typu realizacjach dlatego, jeśli jesteś zainteresowany stołem z taką funkcjonalnością, skontaktuj się z nami, a nasz expert doradzi jakie rozwiązanie będzie optymalne w twoim projekcie.

Lubimy wyzwania i ciągle szukamy nowych ciekawych rozwiązań, które mogą okazać się w sam raz dla twoich potrzeb.

Drewno z którego tworzymy nasze stoły pochodzi wyłącznie od sprawdzonych dostawców i cechuje się najwyższą jakością, tak by po niezbędnej obróbce oddać to co w nim najpiękniejsze, czyli naturalne piękno litego drewna.

Gatunki drewna z których głównie tworzymy nasze meble to:

- dąb

- jesion

- akacja

- orzech

Dla nas również ważne jest by wymarzony mebel który wybierzesz idealnie pasował do wnętrza i twoich potrzeb. dlatego umożliwiamy wyboru podstawy z modeli którymi dysponujemy, jak również mogą Państwo przesłać włąsny projekt, który możemy indywidualnie wycenić. Podstawy możemy wykonać z drewna, czarnej stali malowanej proszkowo, w dowolnym kolorze z palety RAL, lub stali nierdzewnej.

Skontaktuj się z nami, powiedz jakiej wielkości stołu potrzebujesz a zrobimy go dla ciebie.

czytaj więcej...

Zamówienie możesz złożyć w taki sposób, który będzie najwygodniejszy dla Ciebie:

przez naszą stronę internetową - formularz kontaktowy
telefonicznie - +48 533 233 599
mailowo - fertichpunkt@gmail.com

W zamówieniu umieść informacje który produkt chcesz zamówić, w jakich wymiarach i w jakim wariancie. Przygotujemy umowę do zamówienia zawierającą wszystkie nasze ustalenia i prześlemy ją Tobie do akceptacji wraz z fakturą zaliczkową. czytaj więcej...

Termin realizacji zamówień zależny jest od specyfiki  projektu, oraz okresu w którym zostanie złożone zamówienie. Mniejsze i prostsze zlecenia realizujemy do 20 dni roboczych, natomiast złożone projekty do 8 tygodni w zależności od stopnia skomplikowaności.  Jeżeli zależy Ci na szybszym terminie skontaktuj się z nami – zobaczymy co da się zrobić. 

Standardowo nasze produkty wysyłamy na terenie całej Europy. Poza Unie Europejską wysyłki ustalamy i wyceniamy indywidualnie.

Obecnie jedyną możliwości płatności za nasze produkty jest wplata na nasze konto bankowe lub płatność gotówką.

Niestety na chwilę obecną nie istnieje możliwość dokonania zakupu przez sklep internetowy i co się z tym wiąże nie ma można uiścić zapłaty za pomocją szybkich przelewów, oraz płatności kartą kredytową. Za tą niedogodność najmocniej przepraszamy i pracujemy nad tym by dostosować się do Państwa potrzeb.

2019

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
[zamknij]