Spersonalizuj swój mebel

Chcesz uczynić swoje meble jeszcze bardziej unikatowymi, oryginalnymi i jeszcze lepiej wyrażającymi Ciebie? Możemy spersonalizować każde z naszych dzieł, nanosząc na nie wybrany przez Ciebie wzór za pomocą zaawansowanych technologii.

Innowacyjne technologie dla piękna Twoich mebli

Ludzie od zarania dziejów ozdabiali drewno reliefami. Dziś dzięki użyciu nowoczesnego, zaawansowanego technologicznie sprzętu możemy nanieść na powierzchnię drewna praktycznie każdy wzór. W Fertich stosujemy ploter laserowy do wykonywania precyzyjnych grawerów, a także frezarkę CNC, która umożliwia nie tylko stworzenie rytu na płaskiej powierzchni, ale także frezowanie, a więc rodzaj obróbki drewna, dzięki któremu możemy nadać mu dowolny kształt.

Jak możemy spersonalizować Twój mebel?

Umiejętnie wykonany profesjonalny grawer podkreśla piękno naturalnego drewna. Na Twoje życzenie możemy np. nanieść logo Twojej firmy na wszystkie zamówione przez Ciebie meble do biura czy lokalu. Także w przypadku urządzania domu personalizacja mebla może okazać się bardzo atrakcyjnym rozwiązaniem. Poszukujesz oryginalnego pomysłu na zdobienia, a może chcesz wypisać imię Twojego dziecka na jego prywatnym biurku lub łóżeczku? Wszystko to możemy dla Ciebie zrobić, a ograniczeniem jest tylko Twoja wyobraźnia. Oczywiście chętnie posłużymy radą i pomocą w doborze kreatywnych rozwiązań. W razie jakichkolwiek pytań, dzwoń pod numer: 533 233 599. Nasi eksperci czekają na Ciebie.

2019

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
[zamknij]